VÁNOČNÍ KYJOVICKÁ ŠIPKA 2023

ŠIPKAŘI KYJOVICE

Vánoční šipkařský turnaj podpořila Místní organizace SOCDEM Kyjovice

Máme za sebou ukončení šipkařského maratonu s názvem Kyjovická šipka 2023.

Sobotní dlouhé odpoledne, pro některé ukončené v brzkých ranních hodinách, bylo plné šipek, jídla a zábavy.

Před pěti stroji se sešlo celkem 38 hráčů do turnaje a mnoho dalších fanoušků, psychických podporovatelů a samozřejmě i partnerek, kteří s námi zakončili úspěšný kyjovický šipkařský rok 2023. Během celého odpoledne jsme mimo odehrání turnaje stihli také vyhlásit nejlepší hráče celého ročníku a také samozřejmě Vánočního turnaje. Nechyběl bohatý raut pro všechny zúčastněné a samozřejmě ani bohatá tombola.

Nejúspěšnějším hráčem večera se stal Pepa Kubánek, který ve finále porazil Beďu Fialu, na třetím místě skončil Honza Prášek. Pokud by měl někdo zájem o celkové výsledky, najde je na UŠO.

Samozřejmě jsme také vyhlásili nejlepší hráče ročníku 2023, kdy se vítězem stal domácí borec Radim "VOLŇAS" Volný, který za se bou nechal druhého domácího šipkaře Krišpína a třetí skončil vřesinský zástupce ostrova Jamajka. Vítěz si kromě "standartních cen" odnesl také originál podepsaný dres Karla Sedláčka, který nám věnoval jeden z našich stálých sponzorů - fajnedresy.eu

Během celého večera toho bylo ještě mnohem více. Mimo klasický, opět neúspěšný pokus odvézt si turnajový jackpot, například všichni dlouhým potleskem ocenili nejmenovaného domácího borce, který si odnesl velmi krásnou cenu s názvem "NEJLEPŠÍ HRÁČ NA BARU".

JEŠTE JEDNOU VŠEM DĚKUJEME A TĚŠÍME SE V ROCE 2024